SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SigtunaMärsta United FK
Spelade matcher
JULI 2024
 
10
18:30
ons
18:30    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
SigtunaMärsta United FK F15 - Sollentuna FK F154  -  7  
10
18:30
ons
18:30    
Flickor 15, Ansgarsvallen
SigtunaMärsta United FK - Sollentuna FK  -      
 
06
10:30
lör
10:30    
Damjuniorer, Gavlevallen Gävle
Gefle IF - SigtunaMärsta United FK  -      
06
10:30
lör
10:30    
Flickor 15, Gavlevallen, Gävle
Gefle IF - SigtunaMärsta United FK  -      
JUNI 2024
 
24
19:30
mån
19:30    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK - Storvreta IK F09 vit1  -  3  
 
16
19:00
sön
19:00    
Damjuniorer, Vargspåret IP 1
Funbo IF Flickor ungdom - SigtunaMärsta United FK DJ2  -  3  
15
14:00
lör
14:00    
Dam, Korsängen A Konstgräs Enköping
Dam » 
Enköping United FK - SigtunaMärsta United FK
2  -  2  
 
08
11:15
lör
11:15    
Flickor 15, Johannesbäckskolan Konstgräs
IK Sirius FK - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK1  -  1  
 
02
17:00
sön
17:00    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK - Vaksala SK Gul1  -  4  
01
16:00
lör
16:00    
Dam, Odensala IP 1
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Alsike IF Damlag
2  -  7  
01
11:30
lör
11:30    
Damjuniorer, Odensala IP 1
SigtunaMärsta United FK DJ - Danmarks IF2  -  3  
MAJ 2024
 
27
19:00
mån
19:00    
Dam, Fjälliden 1
Dam » 
Börje SK - SigtunaMärsta United FK
2  -  2  
 
26
15:00
sön
15:00    
Damjuniorer, Lundavallen 1
Östervåla IF Damjun. - SigtunaMärsta United FK DJ7  -  2  
24
18:30
fre
18:30    
Flickor 15, Vegavallen 2
Tierps IF F-09 - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK1  -  6  
23
19:30
tor
19:30    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/Sigtuna IF FK - Storvreta IK0  -  2  
22
19:45
ons
19:45    
Dam, Odensala IP 1
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Danmarks IF 2
1  -  5  
 
19
11:15
sön
11:15    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK - Jomala IK 2  -  1  
19
11:00
sön
11:00    
Damjuniorer, Odensala IP
SigtunaMärsta United FK DJ - Fanna BK DamJunior4  -  2  
15
ons
00:00    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Roslagsbro IF 2
  -      
13
18:30
mån
18:30    
Flickor 15, Lundaplan 1
Almo BK /UEIF - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK1  -  6  
 
12
14:15
sön
14:15    
Damjuniorer, Ärentunaskolans Konstgräs
Storvreta IK Damjuniorer - SigtunaMärsta United FK DJ3  -  3  
09
19:00
tor
19:00    
Dam, Yrsa IP 1
Dam » 
Gamla Upsala SK 4 - SigtunaMärsta United FK
0  -  4  
 
05
15:00
sön
15:00    
Flickor 15, Vårlyckan 2
Roslagsbro IF F15 - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK0  -  2  
04
14:30
lör
14:30    
Damjuniorer, Råbergsvallen Konstgräs
SigtunaMärsta United FK DJ - Sunnersta AIF1  -  0  
03
19:30
fre
19:30    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Fanna BK 2
4  -  1  
01
16:30
ons
16:30    
Damjuniorer, Årsta IP Konstgräs
Vaksala SK - SigtunaMärsta United FK DJ1  -  3  
APRIL 2024
 
28
14:00
sön
14:00    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK (D5) - BKV Norrtälje (D5)
2  -  4  
27
18:00
lör
18:00    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
SigtunaMärsta United FK - Vaksala SK2  -  0  
 
14
18:00
sön
18:00    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
SigtunaMärsta United FK F15 - Bollstanäs SK F155  -  0  
14
14:00
sön
14:00    
Damjuniorer, Råbergsvallen Konstgräs
SigtunaMärsta United FK - BKV Norrtälje1  -  8  
 
07
12:30
sön
12:30    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
SigtunaMärsta United FK F15 - IFK Mariehamn F15 0  -  2  
MARS 2024
 
24
18:15
sön
18:15    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK (D5) - Frösunda SK (D4)
3  -  6  
24
10:00
sön
10:00    
Flickor 15, Midgårdsvallen
 
- SigtunaMärsta United FK  -      
23
13:30
lör
13:30    
Damjuniorer, Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
SigtunaMärsta United FK F16-17 - Fanna BK F163  -  3  
22
19:00
fre
19:00    
Flickor 15, Helenelunds IP
Sollentuna FK - SigtunaMärsta United FK  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
SigtunaMärsta United FK F15 - Vaksala SK F15  -      
 
10
18:15
sön
18:15    
Flickor 15, Lötens IP Konstgräs
IK Sirius FK F15 - SigtunaMärsta United FK F155  -  0  
09
13:30
lör
13:30    
Damjuniorer, Råbergsvallen Konstgräs
SigtunaMärsta United FK F16-17 - Vaksala SK F160  -  4  
 
03
16:00
sön
16:00    
Flickor 15, Ärentunaskolans Konstgräs
Storvreta IK F15 - SigtunaMärsta United FK F152  -  2