SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SigtunaMärsta United FK
Kommande matcher
APRIL 2024
 
27
11:00
lör
11:00    
Damjuniorer, Årsta IP Konstgräs
Vaksala SK - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
28
sön
00:00    
Flickor 15, Annan plats
- SigtunaMärsta United FK  -      
28
14:00
sön
14:00    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK (D5) - BKV Norrtälje (D5)
  -      
28
17:00
sön
17:00    
Flickor 15, Annan plats
 
- SigtunaMärsta United FK  -      
MAJ 2024
 
03
19:30
fre
19:30    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Fanna BK 2
  -      
04
14:00
lör
14:00    
Damjuniorer, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK DJ - Sunnersta AIF  -      
05
15:00
sön
15:00    
Flickor 15, Vårlyckan 2
Roslagsbro IF F15 - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK  -      
 
09
19:00
tor
19:00    
Dam, Yrsa IP 1
Dam » 
Gamla Upsala SK 4 - SigtunaMärsta United FK
  -      
12
14:15
sön
14:15    
Damjuniorer, Ärentunaskolans Konstgräs
Storvreta IK Damjuniorer - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
12
16:00
sön
16:00    
Flickor 15, Lundaplan 1
Almo BK /UEIF - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK  -      
 
15
ons
00:00    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Roslagsbro IF 2
  -      
18
12:00
lör
12:00    
Damjuniorer, Råbergsvallen Naturgräs
SigtunaMärsta United FK DJ - Fanna BK DamJunior  -      
19
11:15
sön
11:15    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK - Jomala IK   -      
 
24
18:30
fre
18:30    
Flickor 15, Vegavallen 2
Tierps IF F-09 - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK  -      
26
15:00
sön
15:00    
Damjuniorer, Lundavallen 1
Östervåla IF Damjun. - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
 
27
19:00
mån
19:00    
Dam, Fjälliden 1
Dam » 
Börje SK - SigtunaMärsta United FK
  -      
JUNI 2024
 
01
11:30
lör
11:30    
Damjuniorer, Odensala IP 1
SigtunaMärsta United FK DJ - Danmarks IF  -      
01
16:00
lör
16:00    
Dam, Odensala IP 1
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Alsike IF Damlag
  -      
02
17:00
sön
17:00    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK - Vaksala SK Gul  -      
 
05
19:30
ons
19:30    
Dam, Odensala IP 1
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Danmarks IF 2
  -      
08
11:15
lör
11:15    
Flickor 15, Johannesbäckskolan Konstgräs
IK Sirius FK - SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK  -      
08
12:30
lör
12:30    
Damjuniorer, Vargspåret IP 1
Funbo IF Flickor ungdom - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
 
12
19:00
ons
19:00    
Damjuniorer, Midgårdsvallen Arena Naturgräs
SigtunaMärsta United FK DJ - Knivsta IK   -      
15
14:00
lör
14:00    
Dam, Korsängen A Konstgräs Enköping
Dam » 
Enköping United FK - SigtunaMärsta United FK
  -      
16
sön
00:00    
Damjuniorer, Annan plats
- SigtunaMärsta United FK DJ  -      
 
24
19:30
mån
19:30    
Flickor 15, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK/SIgtuna IF FK - Storvreta IK F09 vit  -      
AUGUSTI 2024
 
09
19:30
fre
19:30    
Dam, Fanna IP B-plan
Dam » 
Fanna BK 2 - SigtunaMärsta United FK
  -      
 
14
20:00
ons
20:00    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Gamla Upsala SK 4
  -      
17
12:00
lör
12:00    
Damjuniorer, Råbergsvallen Konstgräs
SigtunaMärsta United FK DJ - Vaksala SK  -      
 
22
tor
00:00    
Dam, Vårlyckan Konstgräs
Dam » 
Roslagsbro IF 2 - SigtunaMärsta United FK
  -      
25
11:15
sön
11:15    
Damjuniorer, Valsätra Konstgräs
Sunnersta AIF - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
 
28
20:00
ons
20:00    
Dam, Råbergsvallen Konstgräs
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Börje SK
  -      
31
13:30
lör
13:30    
Damjuniorer, Odensala IP 1
SigtunaMärsta United FK DJ - Storvreta IK Damjuniorer  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
13:00
lör
13:00    
Dam, Brunnbyvallen 1
Dam » 
Alsike IF Damlag - SigtunaMärsta United FK
  -      
 
11
19:00
ons
19:00    
Damjuniorer, Fanna IP B-plan
Fanna BK DamJunior - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
14
11:00
lör
11:00    
Damjuniorer, Ansgarsvallen 11-11 arena
SigtunaMärsta United FK DJ - Östervåla IF Damjun.  -      
15
11:15
sön
11:15    
Dam, Sävja IP Konstgräs
Dam » 
Danmarks IF 2 - SigtunaMärsta United FK
  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Damjuniorer, Danelid 1
Danmarks IF - SigtunaMärsta United FK DJ  -      
22
14:00
sön
14:00    
Dam, Ansgarsvallen 11-11 arena
Dam » 
SigtunaMärsta United FK - Enköping United FK
  -      
 
28
12:00
lör
12:00    
Damjuniorer, Råbergsvallen Konstgräs
SigtunaMärsta United FK DJ - Funbo IF Flickor ungdom  -      
OKTOBER 2024
 
06
sön
00:00    
Damjuniorer, Råbergsvallen Konstgräs
SigtunaMärsta United FK DJ -   -      
 
13
14:00
sön
14:00    
Damjuniorer, Alsike Konstgräs
Knivsta IK - SigtunaMärsta United FK DJ  -